A-muži prohráli v Mutěnicích

Ani ve čtvrtém utkání sezóny se nám nepodařilo zapsat první body do tabulky. V zápase jsme bohužel nevyužili několik velkých příležitostí ke skórování a z Mutěnic jsme si odvezli prohru 2-0. V 89. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Jirka Nepožitek.

Zápas: 2:0              Poločas: 2:0            Rozhodčí: Kunický, Julínek, Marek             Počet diváků: 130

Střelci: 38. Čepil Marcel, 44. Koštuřík Dalibor             Červená karta: Nepožitek Jiří

Mutěnice: Gebhart – Maršálek, Čepil, Kupčík, Vydařilý (59. Weigl), Koštuřík, Schüller, Trávník (68.Michna), Novotný, Koplík (78. Lamáček), Maršálek

Kuřim: Svoboda – Macura, Kupský, Obůrka, Šťastný, Pospíšil (30. Sedlák), Nepožitek, Nespěšný, Pitel, Brodecký (45.Skoumal), Hájek (68. Morkus)