Single Blog Title

This is a single blog caption

„A“ TÝM ZPĚT NA ČELE SOUTĚŽE

„A“ tým vstoupil do měsíce října správnou nohou a ve třech utkáních si připsal 9 bodů, což mu vyneslo prozatimní 1. místo tabulky KP JMKFS.

Hned v úvodní desetiminutovce se po rohovém kopu prosadil Jaromír Motyčka, čímž natáhl svou střeleckou sérii už na 3 zápasy! Náš tým nadále pokračoval v aktivitě, díky čemuž si vytvořil množství příležitostí. V závěru poločasu byl při jednom ze závarů v pokutovém území hostů faulován Svoboda. Pokutový kop si postavil Obůrka, ten nejprve neproměnil, ale po dobré reakci spoluhráčů svoji penaltu dorazil.

Do druhé půle vstoupila aktivněji Líšeň. Hosté se díky kvalitní kombinační hře dostali do tlaku. Tento tlak však nevyústil v branku ani v šance či střelecké pokusy, naopak na druhé straně hrozili z protiútoků domácí borci. Bohužel ani jeden z útoků se nepovedl dotáhnout do konce a tak utkání skončilo 2:0!

V prvním poločase si naši borci vytvořili množství střeleckých příležitostí, jednu z nich už v 15. minutě využil Obůrka, když v těžké pozici prodloužil hlavičku Svobody. Do konce prvního poločasu se skóre měnilo ještě jednou. Po rohovém kopu si odraženým míč našel Axamit a nekompromisně jej poslat pod břevno branky a tak se do kabin odcházelo za stavu 0:2 pro hosty.

Druhý poločas měli optickou převahu domácí, kteří se pomocí dlouhých míčů snažili dostat za naši obranu. Snížit se domácím podařilo ze standartní situace v 75. minutě. Na víc se, ale tým Mutěnic nezmohl a tak si naši borci připisují další 3 body.

První poločas se našim borcům herně nevyvedl, a tak se po ojedinělém útoku ujali vedení hosté.

Vstup do druhého poločasu nebyl o moc růžovější, zvlášť když v 62. minutě nařídil hlavní sudí penaltu proti domácím. Tu však zneškodnil skvělý Lošťák a udržel tak šance na bodový zisk. Domácí přežili ještě jednu příležitost hostů po standardní situaci a následně trestali. V 80. minutě si míč ve vápně našel Svoboda a z otočky srovnal na 1:1. Uběhli sotva 2 minuty a obrat byl dokonán! Na centr za obranu si naběhl Cebák a křížnou ranou uklidnil míč do spodního rohu brány.

V dalším říjnovém utkání se střetnou naši borci doma s Boskovicemi od 14:00!