Novinky

DOMA S MORENDOU ZA 3 BODY!

Domácí jarní premiéra se povedla, muži zdolali posílenou Morendu! ✊?
Domácím se povedl úvod zápasu! Rohový kop si v 3. minutě našel Bárta, 1:0. Zanedlouho však reagovali hosté. Samostatný únik proměnil Kanabe, 1:1. Zbytek prvního poločasu domácí dobývali branku soupeře, ale dlouho bez úspěchu. To se povedlo až poslední minutě, kdy nadýchaný centr Cebáka zakončil z voleje Obůrka, 2:1.
Druhý poločas moc fotbalové krásy nepřinesl. Diváky zaujala akorát spolupráce Svobody se střídajícím Motyčkou, která brankou neskončila. Kuřimáci tak vyhráli i 3 jarní zápas, tentokrát 2:1.
Sestava Kuřimi: Lošťák – Hájek, Bárta, Kupský, Pospíšil – Axamit, Koreň, Šťastný – Cebák (68’ Motyčka), Svoboda (80’ Vlček), Obůrka (C) (90´ Halouzka)

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful