Novinky

DOMÁCÍ VÍTĚZSTVÍ ŘÍDIL AXAMIT!

Muži si v druhém domácím utkání poradili se Svratkou! ✊?
Povedený úvod do zápasu přinesl domácím hned ve 12. minutě rohový kop, z něj se hlavou prosadil Axamit, 1:0. Tlak pokračoval i nadále, ve vápně hlavičkovali Koreň, později také Pospíšil. Druhý gól utkání přišel ve 26. minutě, Svoboda přistrčil míč Šťastnému a ten i s pomocí gólmana hostů dostal míč za brankovou čáru, 2:0.
Druhé dějství začlo tečovanou střelou Axamita, která zapadla za vzdálenější tyč, 3:0. Další vývoj přinesl v krátkém čase 2 nepřehledné situace v pokutovém území, po jedné na každé straně. Rozhodčí nejprve nevyhodnotil situaci v hostující šestnáctce jako penaltovou, když se do kontaktu dostal Obůrka s obráncem hostí. Na druhé straně už ale pan rozhodčí ukázal na bílý bod po souboji Halouzky s útočníkem Svratky. Nabídnutý pokutový kop využil Kroupa, 3:1. Kroupovi se podařilo ještě snížit po úniku na konečných 3:2.
Sestava Kuřimi: Lošťák – Halouzka, Bárta, Pitel, Pospíšil – Axamit, Koreň, Šťastný (83’ Vlček) – Motyčka (68’ Cebák), Svoboda P., Obůrka (C) (77’ Morkus J.)

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful