Boháč, Cupák – Dítě, Hury, Janíček, Kollár, Kovařík, Osička, Vlasák, Zdráhal

Střelci

4x Hury, 4x Osička, 2x Boháč, 1x Zdráhal

Hodnocení utkání

Utkání bylo sehráno v pondělí 18. 5. 2017 v Zastávce u Brna na hřišti TJ Čechie Zastávka 1907 a předcházelo mu pět změn v termínu zahájení! Nakonec jsme se přeci jen sešli a po strašném nedělním počasí (chladno, celodenní déšť) bylo v době zápasu docela pěkné podzimní počasí. Utkání řídil bez chyb rozhodčí FAČR L. Bělák.

Trenér byl informován o utkání v Podolí a také vzhledem k hráčům, kterými disponoval, upravil sestavu od samého počátku, aby se hrálo v rozestavení 2+1+2. Středový záložník D. Osička vypomáhal obraně, v případě možností vyrážel do útoku a střílel z dálky a toto rozestavení se osvědčilo.

Utkání začalo oboustrannými útoky, ale první branku dalo družstvo Kahanu. Kahan měl i trochu více ze hry a byl častěji na polovině Kuřimi, Kuřim spíše odpovídala jednotlivými útoky. Žádné družstvo však nezískalo převahu a tak první čtvrtina utkání skončila 2:2. V druhé části mělo utkání podobný obraz, jen Kuřim více střílela z dálky. Brankář Kahanu však byl většinou velice dobře postaven v brance nebo „přitahoval“ střely kuřimských hráčů. I tak Kuřim vyhrála 3:2. Ve třetí čtvrtině se přeci jen Kuřimi dařilo být lepší ve střelbě a zvítězila 4:2. Většina branek padla po střelách z dálky, protože útočníci měli problém se zpracováním vysokých rozehrávek míče od brankáře, který se tímto způsobem zbavoval chyb v rozehrávce po zemi. V poslední čtvrtině se obraz hry změnil. I když na počátku padlo na každé straně po jedné brance, Kahan vystupňoval tlak a začal střílet branky. Postupně dal čtyři branky a Kuřim odpovídala obtížně jen dvěma brankami. Došlo i k srovnání skóre na 10:10, ale vítěznou branku pro Kuřim dal J. Hury.