Cimbálník – Hájek, Kupský (C), Halouzka, Peřina – Morkus M., Losenický, Plšek, Skoumal T. – Janda, Skoumal L.

76. Kupský

Náhradníci

Sitař, Pánek, Zich

Hodnocení

Od začátku jsme byli aktivní a měli ze začátku první šanci po přihrávce za obranu domácích,  chytře přehazoval brankáře R. Losenický, brankař vyškrábl míč na roh.
Domácí zahrozili ve 21. minutě. Při ztrátě ve středu hřiště podnikli rychlý protiútok, který odvážně zachránil při střelbě Pavel Halouzka.
Ve střední pasáži 1. poločasu měli více ze hry domácí, ale nevypracovali si žádnou vážnou šanci. My jsme měli několik dobrých protiútoků, které jsme nevyřešili správně, tak abychom si vytvořili brankovou příležitost, měli jsme jen několik standardních situací, rohových kopů, nebo málo nebezpečných střel.
Bohužel se nám ještě zranil J. Janda, který musel být střídán po neodpískaném faulu okolo 30. minutě, nastoupil M. Sitař na post pravého obránce a Tomáš Hájek se posunul na pravého záložníka a Matěj Morkus se posunul do útoku k Lukášovi Skoumalovi.
Těsně před poločasem jsme udělali jednu z mála chyb, při rychlém protiútoku jsme nedokázali odkopnout míč na pravé straně a po centru jsme dostali branku po střele hlavou, když jsme nedokázali uhlídat hlavičkujícího hráče v pokutovém území.
Druhý poločas jsme byli v určitých fázích i lepší, měli jsme více ze hry, vytvořili jsme si tlak a také příležitosti. Matěje Morkuse při rychlém protiútoku vychytal brankař, rozhodčí neodpískal penaltu na T. Hájka, který byl stažený v pokutovém území za dres. Soupeř měl ale také šance, jednu výborným zákrokem zneškodnil L. Cimbálník, když šel soupeř sám na brankáře.
Po rohovém kopu, který pramenil z našeho tlaku vyrovnal hlavou T. Kupský, který měl ještě před koncem ještě jednu možnost, také po RK.
Musím ale uznat, že soupeř měl také těsně před koncem velkou šanci po standardní situaci netrefili hlavou branku.
Z mého pohledu byla ale remíza 1:1 spravedlivá, a musím všem hráčům poděkovat za předvedenou hru a zisk jednoho bodu.