Cupák, Boháč – Zapletal, Vlasák, Kollár, Zdráhal, Osička, Procházka, Morys Adam Phillip, Hury (K)

Střelci

4x Procházka, 3x Hury, 1x Morys Adam Phillip, 1x Osička, 1x Zdráhal, 1x Vlasák, 1x Kollár

Hodnocení utkání

Druhé utkání soutěže sehrála kuřimská starší přípravka v neděli 10. 9. 2017 na domácím hřišti proti RAFK Rajhrad. Počasí bylo nádherné slunečné připomínající teplé babí léto. Hrací plocha na hlavním hřišti byla výborná. Optimizmus sice mírný, ale přeci jen, zejména po velkém vítězství v Říčanech byl zejména u fanoušků z řad rodičů a dalších příbuzných. Vše bylo tedy nachystáno včetně rozhodčího FAČR J. Stříže.

Utkání zahájila úspěšněji Kuřim, která se ujala vedení hned v první minutě. Po několika minutách hry se ukázalo, že Rajhrad bude těžší soupeř jak Říčany. První čtvrtina utkání, jen připomínám, že se hraje 4×17 minunt, byla nejbohatší na branky a Kuřim ji vyhrála 4:3. Ve druhé části byli úspěšnější hráči Rajhradu a vyhráli ji 2:3, čili po poločase bylo utkání na skóre vyrovnané 6:6. Potom se střelecky prosazovali kuřimští hráči a další čtvrtiny vyhráli 3:2 a 3:1. Nakonec celé utkání skončilo 12:9 ve prospěch Kuřimi. Vzhledem k tomu, že jsem nebyl přítomen na utkání, nemůžu o něm napsat bližší hodnocení.