Zdráhal – Buchta, Fikejs, Hury, Janíček, Kollár, Matoušek, P. Morys, Osička, Procházka

Střelci

3x Procházka, 1x Hury

Hodnocení utkání

V pátek 15. 9. 2017 hrála přípravka v Podolí proti družstvu FK Podolí A. Podolští totiž mají ještě družstvo B. Počasí hrozilo deštěm celý den, naštěstí odpoledne bylo počasí nádherné, bez deště a větru, teplota kolem 18 °C. Zato cesta v pátek kolem třetí hodiny z Kuřimi do Podolí je cestovní horor. Silnice jsou beznadějně ucpané, ale nakonec jsme se všichni sešli.

Utkání řídil rozhodčí FAČR D. Brezáni a vcelku dobře. Jen připomínám, že se hrálo 4×17 min. Začalo se oboustrannými útoky. Hráči Podolí měli více ze hry, častěji byli na polovině Kuřimi, častěji stříleli z hloubky pole, naštěstí nepřesně nebo nedůrazně. Ani kuřimští nebyli úspěšní a proto první část utkání skončila 0:0. Po přestávce byl obraz hry podobný, jen Kuřim se ujala vedení brankou J. Huryho, ale před koncem čtvrtiny Podolí vyrovnalo na 1:1.

O třetí čtvrtině možno napsat to, co o předešlých částech utkání. Urputné boje, branky žádné a opět 0:0. Už se zdálo, že kdo dá branku, vyhraje.

Před poslední částí utkání se trenér rozhodl k riskantnímu tahu. Do branky poslal A. P. Moryse, nikdy jsem ho chytat neviděl a nevím, jestli se na tento post připravuje. Své nové role se však zhostil docela dobře. D. Procházka šel hrát záložníka asi s úkolem vyrážet vpřed a střílet, třeba i z dálky. A podařilo se to! Postupně jsme vedli jeho brankami 1:2 a 1:3. Potom se něco stalo. Podolští hráči asi během 3 – 4 minut nejprve vyrovnali na 3:3 a hned na to vedli 4:3. V jednom z posledních útoků D. Procházka prostřelil obranu Podolí a bylo to 4:4. Tato remíza podle mne byla spravedlivým vyjádřením sil na hřišti.

Co utkání ještě ukázalo? Starší přípravce schází už několik let brankáři. Brankáři v tomto utkání byla improvizace. Nově však schází i výkonní útočníci. Obrana a brankáři byli lepší jak útočníci. Po odchodu D. Poláška, který dával dost branek a D. Lapčíka mezi starší žáky, neúčasti K. Martínka (opět střelec branek) a D. Procházky v brance se ukázalo, že noví útočníci musí ještě mnoho a mnoho trénovat. Ale ani národní fotbalové mužstvo na tom není lépe, také mu schází jeden – dva výborní útočníci, střelci branek. Snad se to postupně zlepší v obou případech.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful