Pavlíček – Prudík, Dobrovolný, Olexa, Ševčík, Němec, Procházka, Deufner, Zámečník, Lapčík, Polášek

Střelci

23. Polášek, 29. Polášek

Hodnocení uktání

Pohledným zápasem pokračovali naši mladší žáci v krajském přeboru a připsali si další výhru, která nás vynesla již na 4. místo v tabulce.

Všichni kluci kromě Davida za sebou měli odkopán zápas za starší žáky, takže byla obava ohledně kondice. Naštěstí se mé obavy nevyplnili a kluci zabojovali.

Od prvních minut jsme se ujali tempa hry a soupeře téměř k ničemu nepustily, Viktor musel hasit pouze 2x nepřesnost v obraně.

Po celý zápas jsme předváděli skvělý týmový výkon.

Náš první gól vstřelil David Polášek ve 23. minutě hry, kdy obehrál 2 hráče domácích a krásně zavěsil pod spojnici na pravé straně branky. Tento gól by aspiroval na gól sezóny byl-li by zachycen na TV kamery.

Další gól přidal opět David Polášek, kdy placírkou umístil míč k tyči přesně tam, kam chtěl.

První půle tedy skončila 2:0 pro naše borce. David se dnes předvedl ve skvělém světle.

Ve druhé půli jsem kluky nabádal k soustředění se až do konce zápasu. Soupeř byl ve druhé půli houževnatý, ale do vyložených šancí se nedostal, neboť skvěle fungovala obrana pod vedením Adama Prudíka a Adama Dobrovolného, kde u Dobrovolného nám všem stávaly vlasy na hlavě, kdy jako poslední, stoper udělal kličku 2 hráčům a vydal se na výlet až před soupeřovu branku, kde bohužel jen těsně minul branku domácích. Škoda, protože za svůj výkon by si gól zasloužil. Míša Olexa odvedl skvělou práci při důsledném bránění, takovou přiměřenou tvrdost a bez faulu si představuji.

Skvěle se ujala v týmu posila z Lipůvky Dominik Zámečník, kde na místě pravého obránce nikoho z domácího celku nepustil. David Procházka, ač útočník skvěle napadal soupeřovy obránce a odebíral na útočné polovině spoustu balónů a dostával tak domácí pod tlak, chyběla jen třešnička dortu v podobě gólu. Krajní záložníci Ondra Deufner a Honza Jůza odvedli skvělou práci při bojovném a velmi přesném výkonu, kde kaňkou bylo pouze Ondrovo oplácení soupeři. Velmi kvalitní a bojovný výkon předvedli David Lapčík a Filip Němec, zaznamenali několik vybojovaných balónů a přesných přihrávek a ve druhé půli se nám podařilo rozběhat i další z posil a to Martina Ševčíka, který ukázal svoji platnost při skvělém obranném zákroku, při ojedinělé šanci domácích, kdy skvěle ubránil breakovou situaci. Jsem rád i za Viktora Pavlíčka, který si po předchozím zápase mohl vychutnat vychytanou nulu na svém kontě.

Celému týmu patří velký dík za tento zápas, takto se bojuje.