Pavlíček – Prudík, Jelínek, Orjabinec (K), Hégr – Zámečník, Ševčík, Zabadal, Deufner – Dobrovolný, Al-Dury Sabri

Náhradníci

Lapčík, Polášek, Němec, Olexa, Jůza, Procházka, Malý, Neuman, Palkovič

Hodnocení utkání

Zápas našich starších žáků v krajském přeboru pokračoval na hřišti dobře hrajícího Kyjova, týmu aspirujícího na vítězství v letošním ročníku této soutěže.

Náš tým opět pouze s 5-ti ročníkově vyrovnanými hrajícími protihráči v tomto utkání sváděl nerovný boj.

Největší problém již od prvních minut nám dělal kapitán domácích, který výškově a postavou převyšoval kohokoliv z našeho týmu. Odpoledne měl prý být zapsán i za Kyjovské Áčko, ale nejsem si jist, zda-li může hráč přeskakovat kategorie ob 2 ročníky. J

První gól jsme inkasovali v 9. minutě, kdy jsme nesklopili hlavy a bojovali srdnatě až do 20. minuty, kdy domácí zvýšili svůj náskok na 2:0.

Od této chvíle bylo vidět, že jsme už neměli chuť hrát a můžeme děkovat jen Viktorovi Pavlíčkovi, ročník 05, který soupeři do této chvíle minimálně 5x vychytal tutovou šanci.

První půle tedy skončila 4:0.

Do druhé půle jsme nastoupili odevzdaně, nějak ten zápas už odkopat.

Opět nás skvělými zákroky udivoval Viktor Pavlíček a jen díky němu skóre bylo ,,pouze“ 11:0.

Od některých starších hráčů bych očekával větší nasazení a vůli bojovat i v této nelehké situaci.

Za zmínku ještě stojí dobrý výkon od Filipa Němce ročník 06, snahu Tadeáše Hégra a Šimona Zabadala.