Olexa – Dobrovolný, Pavlíček, Palkovič, Prudík (K), Zámečník, Ševčík, Jůza, Němec, Procházka, Deufner

Střelci

28. Deufner, 58. Procházka

Hodnocení utkání

Dnes budu hodnotit oba zápasy současně vzhledem ke skutečnostem, které se v sobotu staly.

Ranní omluvenky od 3 hráčů a nedostatek hráčů vyústily v nemožnost střídání a to v obou zápasech, jak starší žáci, tak mladší žáci. Nakopnutá noha Viktora Pavlíčka, který ale přišel svoje spoluhráče alespoň povzbudit.

Od rána pršelo a tak někteří, od 8 hodin ráno byli mokří až do oběda, jmenovitě jde o tyto borce, protože borci to opravdu jsou.

Olexa Michal, Dobrovolný Adam, Zámečník Dominik, Ševčík Martin, Jůza Jan, tito si u mě vysloužili obrovský respekt za to jak k oběma utkáním přistoupili a že dokázali odehrát celých 130 minut čistého času, ukazuje to na skvělého týmového ducha, avšak toto nás následně stálo výhru ve druhém zápase za mladší žáky, kde soupeř z Ratíškovic sice nebyl špatným protivníkem, ale kvalitou věřím, kdyby ještě našim borcům zbyla fyzička bychom tohoto soupeře porazit dokázali.

Oba zápasy tedy musel odchytat Michal Olexa, který chytal výborně, ale na některé pokusy hostujících bohužel nemohl dosáhnout.

V prvním zápase, tedy v zápase starších žáků zaslouží pochvalu za nasazení akorát kapitán Honza Orjabinec a Šimon Zabadal, u ostatních hráčů jsem nasazení moc neviděl, nicméně je potřeba aby někteří starší začali tvrdě makat, hra nemůže stát na mladších o 2-3 roky žácích.

Věřím, že do dalšího zápasu zvedneme hlavy a budeme bojovat. Do týmu se vrací po roční pauze Tomíček, tak snad nám to pomůže ke světlejším zítřkům.

Mladší žáci, i když v nohách již naběháno 70 minut z předchozího zápasu první poločas odjezdili jak se dalo. Hráči, kteří měli trochu víc sil, Ondra Deufner, Filip Němec a David Procházka se sice snažili běhat i za vyčerpané spoluhráče, ale bohužel pro nás jsou 3 odpočatí hráči opravdu málo.

Náš houževnatý výkon v první půli tohoto zápasu nám přinesl naše vedení poté, co se z penalty výborně trefil Ondra Deufner. Věřil jsem, že první půli vyhrajeme a pak do druhé nastoupíme s vedením a psychologickou vzpruhou. Opak se stal pravdou, soupeřovi jsme minutu před koncem první půle darovali gól, kdy jsme se špatně domluvili v obraně soupeř dokázal do prázdné branky vsítit.

Druhá polovina zápasu se nesla v duchu fyzického vyčerpání našich borců, kde jsme si bohužel vzhledem k tomuto aspektu nedokázali proti soupeři z Ratíškovic vytvořit moc šancí a začali jsme produkovat chyby v rozehrávce, ze kterých pramenily chyby v obraně a inkasované góly. Skóre na konci zápasu korigoval David Procházka, který na polovině hřiště přebral míč a sprintem se individuálně dostal až do pokutového území hostů, kde s přehledem míč poslal po zemi k levé tyči.

Na zvrat v tomto zápase, ale už bohužel nebyl čas a fyzická síla.

Všichni borci, kteří na zápasy přišli, těm patří můj velký dík!