HODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI SEZONY

Hodnocení podzimní části sezony 2017/2018 mužů

Hodnocení sezony

Celkem jsme sehráli 13 utkání a z toho 8 vítězných, 1 krát remizovali a 4 krát prohráli získali 25 bodů a obsadili 3 místo, 30:13, plus minus body 4. Myslím si, že po velice dobré letní přípravě, přístupem všech hráčů v tréninku a když se nám výsledkově v přípravných utkáních dařilo, jsme očekávali, že naše výsledky budou pokračovat v duchu přípravy. Bohužel se nám před zahájením mistrovských utkání zranilo nebo nebylo k dispozici více hráčů ze základní sestavy (Jakub Hanus, Robert Bílý, Levon, Karel Kozumplík). Po dobrém začátku s Líšní „B“, kde jsme remizovali 1:1 došlo k zápasům na domácím hřišti, které jsme prohráli, utkání se Zastávkou a následně s Rajhradicemi jsme neměli prohrát a minimálně s Rajhradicemi jsme měli získat bod. Do dalšího MÚ došlo k posílení mužstva o Tomáše Dvořáka a Víťu Kratochvíla, což bylo pro další utkání velice důležité. Společně s Jirkou Horkým okamžitě zapadli do mužstva a od zápasu se Žebětínem jsme 6 krát dokázali vyhrát a prohráli až v utkání v Dobšicích, které se určitě dalo sehrát lépe jak herně, tak výsledkově. V podzimní sezóně jsme podali v některých utkáních velice kvalitní výkon, v 1. poločase v Novosedlích (stav 1.poločasu 0:4), v odloženém utkání v Kunštátu (1:2 ) jsme hráli velice dobře v 2. poločase, dále v utkání s Miroslaví (5:0) také v 1. poločase stav 4:0. Mě osobně mrzí, že jsme nebyli schopní výkon udržet celé utkání, ale mužstvo ukázalo svoji sílu a pokud se nám podaří mužstvo vhodně doplnit do jarní sezóny, budeme bojovat o případné druhé místo, což by bylo k průběhu podzimní sezóny a síle Startu Brno cílem.