MLADŠÍ DOROST

HODNOCENÍ SEZÓNY MLADŠÍHO DOROSTU!

Hodnocení sezóny pohledem trenéra Pavla Obůrky: „K mužstvu jsme nastoupili až těsně před začátkem jarní sezony. I když trenér Guga nastoupil o několik týdnů dříve, bylo vidět, že zimní příprava neproběhla optimálně a fyzická připravenost nebyla dobrá. I tak se nám podařilo do sezony vstoupit úspěšně a vyhrát ve Veselí celkem hladce 0:4. Bohužel už v následujícím utkání na Slatině, se tyto nedostatky plně projevily a po bezkrevném výkonu jsme prohráli 0:1, utrpěli jsme tak první ligovou porážku a ztrátu bodů.

V domácím prostředí jsme se v průběhu jara utkali s nejlepším týmem soutěže a to klukům z Vyškova, které jsme sledovali v Rosicích. Věděli jsme tak, že budou hrát kombinační fotbal a budou nás presovat, což nám dělalo problémy, ale díky Oldovi v bráně a hře celé obrany jsme první poločas přežili a ve druhém jsme převzali otěže a po standardní situaci jsme zvítězili 1:0. Musíme uznat, že v tomto utkání jsme měli štěstí a remíza by byla asi spravedlivější.

Následovala z naší strany 2 slabší utkání s Ráječkem a s Novosedly, kde jsme si vybrali slabší chvilku a jednoznačně prohráli 4:0, nutno podotknout, že hosté hráli velice pěkný kombinační fotbal.

Další 3 utkání proti Vojkovicím, Ivančicím a Boskovicím jsme hráli velice dobře a přesvědčivě jsme všechna utkání vyhráli, navíc jsme začlenili i hráče z U15, kteří ukázali svou kvalitu, navíc Štěpán Špaček vstřelil 2 branky proti Boskovicím, což byla velice pozitivní zpráva.

Vlivem těchto výsledků jsme k poslednímu utkání zavítali do Rosic, kde se rozhodovalo o titulu. My jsme měli 2 bodový náskok, stačila nám tedy remíza. Do utkání jsme vstoupili fantasticky a hned v 1 minutě jsme kopali penaltu. Dalších asi 10 minut jsme byli lepší, ale nevytvořili jsme si další příležitosti. Bohužel asi ve 30 minutě jsme špatně rozehráli a soupeř srovnal. Od této doby byl soupeř lepší a hlavně důraznější v osobních soubojích, nám evidentně docházeli síly. Poločas skončil 1:1.

Okamžitě po nástupu do druhého poločasu jsme po pěkné křídelní akci vstřelili další branku a vypadalo to, že míříme za titulem. Bohužel Adam Prudík byl po nemoci, a tak si řekl o vystřídání a Laďa Tkáč, který odehrál v týdnu 5 utkání za výběr JmKFS byl již totálně vyčerpaný a ještě se v souboji zranil a muselo přijít i jeho střídání. Po vystřídání obou stěžejních hráčů už na hřišti bylo jen 1 mužstvo.“

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful