Novinky

MUTĚNICE SESTŘELIL RÁNOU DO ŠIBENICE KOREŇ!

Muži zvládli generálku před finále poháru! Doma porazili Mutěnice 2:0. 👌
Festival neproměněných šancí, tak se dal charakterizovat první poločas sobotního utkání. V bráně hostů čarovat brankář Leznar, který zastavil svými zákroky minimálně 4 stoprocentní gólové příležitosti!
Střeleckou smůlu domácích protrhl až v druhém dějství Denis Koreň, který poslal nechytatelný projektil přímo do šibenice Leznarovi brány, 1:0. Domácí měli zbytek utkání pod kontrolou a snažili se dál hrozit. Uklidňující gól přidal až v posledních minutách utkání nejlepší střelec týmu Petr Svoboda, 2:0.
Sestava Kuřimi: Lošťák – Hájek, Bárta, Kupský (46’ Pitel), Halouzka – Axamit, Koreň, Šťastný – Cebák (55’ Motyčka), Svoboda P. (89’ Morkus J.), Obůrka (C) (89’ Dyshuk)

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful