Novinky

MUŽI PORAZILI REZERVU LÍŠNĚ!

Muži jedou z Líšně se třemi body! 💪🏻
Vstup do utkání nebyl podle představ. Už v 5. minutě se za domácí trefil Horký, 1:0. Po rozpačitých úvodních minutách se obraz hry změnil, na míč se dostali Kuřimáci a už na začátku třetí desetiminutovky bylo vyrovnáno, ve vápně si míč našel Svoboda a uklidil jej ke vzdálenější tyči, 1:1. Hned další akce přinesla otočku ve skóre, míč si za vápnem nachystal Šťastný a napálil jej do pravého spodního rohu, 1:2. Snovou 15-ti minutovku zakončil Koreň, který napřáhl ze střední vzdálenosti a nedal brankáři šanci, 1:3.
V druhém poločase se domácí snažili pomoci dlouhých míčů zápas zvrátit, zatímco Kuřimáci chodili do rychlých protiútoku, ani jedna strana nebyla ve svém snažení úspěšná, a tak muži vezou z horké Líšeňské půdy 3️⃣ body!
Stejně jako v minulém zápase, tak i v neděli naskočili do utkání kluci z úspěšného dorostu! ✊🏻
Sestava Kuřimi: Lošťák – Hájek (77’ Morkus J.), Bárta, Kupský, Pitel (86’ Koláček) – Axamit, Koreň, Šťastný (75’ Vlček) – Cebák (86’ Jelínek), Svoboda P., Obůrka (C)

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful