Novinky

PÁTÉ JARNÍ VÍTĚZSTVÍ PŘIŠLO NA SPARTĚ!

Muži zvládli další těžké utkání, i přes dlouhé početní oslabení porazili brněnskou Spartu!
Úvodní dějství bylo v režii našich fotbalistů. Už v prvních minutách zápasu se do velké šance dostali Svoboda a Motyčka, bohužel ani jeden z nich svou šanci neproměnil. V dalším průběhu utkání si naši borci vytvořili tlak také díky standartním situacím. Deset minut před pauzou střílel z voleje Svoboda, ale ani tato střela se nevlezla mezi tři tyče. Gólově se ujala až střela Šťastného zpoza vápna, 0:1.
Do druhého poločasu vstoupili naši borci další šancí Motyčky, jehož střelu zblokoval obránce domácích na roh. Později se na míč dostali hosté, ale do šancí se nedostávali. Důležitý moment utkání se odehrál v 65. minutě. Axamit zastavil pronikajícího útočníka domácích, za což si vysloužil od rozhodčího červenou kartu. Naši tak dohrávali zbytek utkání v početní nevýhodě. Díky soudržnosti a obětavosti celého týmu se povedlo utkání i přes komplikace v podobě červené karty dotáhnu do vítězného konce!
Sestava Kuřimi: Lošťák – Halouzka, Bárta, Pitel, Pospíšil – Axamit, Koreň, Šťastný (65’ Vlček) – Motyčka (77’ Morkus J.), Svoboda P., Obůrka (C) (65’ Cebák)

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful