PLANEO CUP

PLANEO CUP: FC KUŘIM MEZI TUZEMSKOU ELITOU!

Jako již tradičně v období začátku školního roku vypukl jeden z největších mládežnických turnajů na našem území. Hned na několika místech republiky se rozběhla kvalifikační kola turnaje, který pro tento rok nesl název Planeo Cup. Naše přípravky vstoupily do bojů velice dobře, všem kategoriím se povedlo bez větších problémů postoupit do dalších bojů. Velkou výzvou bylo pro všechny krajské kolo. Svou místenku na republikové finále v Uničově si nejprve po skvělých výkonech vykopala kategorie U10. Neskutečně blízko byli také kluci z U9, kteří o účast na závěrečném turnaji přišli o jeden jediný gól! Na závěr usilovala o postup nejstarší kategorie U11. V konkurenci ligových týmu obsadili kluci 4. místo, tedy první nepostupové.

Jak probíhala pouť finálovým turnajem týmu vedeného trenérem Matouškem? Na úvod čekala kluky základní skupina, do které jim los přidělil hned 2 prvoligové týmy. Slovácko, tým s jednou z nejlepších mládežnických akademií v Česku a Pardubice, celkový vítěz posledního ročníku turnaje. Vstup do skupinových utkání měli kluci velice dobrý, po třech utkáních se pyšnili ziskem 5 bodů za dvě remízy s Pardubicemi a Neratovicemi a výhru nad Spartou Kolín. Jak ukázal další vývoj Planeo Cupu, 2 nejtěžší soupeři, celkově 3. tým Slovácka a 4. Žďár nad Sázavou, však Kuřimáky ještě čekali na závěr skupiny. Bohužel tyto týmy byli již nad síly malých Kuřimáků, kteří nakonec vlivem ostatních výsledků ve skupině a množství remíz, které v tříbodovém systému dělají velký rozdíl, skončili na 5. místě. Kluky tak v neděli čekala tzv. bronzová skupina, kde se týmy utkaly o konečné 17. – 24. místo.

Únava po prvním hracím dni byla na všech znát, z té však kluky a Terezku vytrhl fakt, že na úvod skupiny o umístění změří síly s pražskou Spartou! Naši malí fotbalisté se však slavného jména nezalekli a srdnatě bojovali až do posledních minut, prvoligovému soupeři však těsně podlehli. Závěr celého turnaje zastihl partu trenéra Matouška v nejlepší formě, zisk 8 bodů ve skupině o umístění přisoudil reprezentantům FC Kuřim konečné 20. místo!

Ročník 2012 se tak postaral o jeden z největších úspěchu kuřimské kopané! Za to patří dík všem fotbalistům, ale také obětavým rodičům a v neposlední řadě kolektivu okolo trenéra Romana Matouška!

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další fotbalové zážitky!

Soupiska FC Kuřim: Hromádko, Hála, Matoušek Jaroslav a Oliver, Holas Tomáš a Daniel, Sivý Filip a Richard, Chodil, Zachrdla, Schön, Neugebauer Tommy, Šikulová, Novohradský.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful