Single Blog Title

This is a single blog caption

PŘEHLED ZÁŘÍJOVÝCH ZÁPASŮ „A“ TÝMŮ

Během měsíce září naši borci odehráli 4 mistrovská utkání, 2 doma a 2 venku. V těchto utkáních se tůmu podařilo získat 7 bodů za 2 výhry 1 remízu a 1 prohru. Muži se tak usadili na 3. příčce tabulky.

Utkání mělo rychlý spád. Po brance Koreně ze 17. minuty na světelné tabuli svítilo skóre 3:0. Do poločasu se podařilo hostům snížit a tak se do kabin odcházelo za stavu 4:2.

Náš tým vstoupil skvěle také do druhého poločasu, kdy po standardní situaci vstřelil branku Motyčka. V 84. minutě pak uzavřel skóre Cebák.

Vítězná série „A“ mužstva skončila v Bohunicích. První branku utkání obstarali domácí již v úvodu utkání po rohovém kopu. Našim borcům se podařilo srovnat z pokutového kopu, po faulu na Axamita se prosadil Obůrka. Do poločasu se však domácím podařilo dostat do vedení po další standartní situaci.

Aktivní vstup do druhého poločasu přinesl našim borcům rychlé srovnání, po centru Obůrky se prosadil Axamit. Zápas nakonec rozhodla další standartní situace, kterou domácí úspěšně zakončili v 72. minutě.

Už ve 4. minutě otevřel skóre po rohovém kopu Motyčka. Soupeři se podařilo do poločasu srovnat a následně po změně stran dokonce stav otočit. Výsledek, pak 6. minut před koncem zachraňoval po rohovém kopu Svoboda.

V dalším kole KP JMKFS zavítali naši borci na horkou půdu do Bosonoh. První branku utkání dal po kvalitně provedeném protiútoku Motyčka, který tak skóroval v 2. utkání v řadě.

Aktivní vstup našeho týmu do druhého poločasu vyústil v druhou branku z kopačky Koreně, který zpoza vápna uklidnil míč do horního rohu branky. V následujících minutách se hrál otevřený fotbal s množstvím šancí, jednu z nich využili také domácí a snížili na 2:1. Zápas pak uzavřel faul na pronikajícího Cebáka a následná penalta Obůrky. Konečný stav utkání 1:3!

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful