Přípravné utkání s MFK Břeclav

V sobotu A-mužstvo odehrálo svoje třetí přípravné utkání a to proti účastníkovi divize D, MSK Břeclav. V zápase, ve kterém jsme podlehli diviznímu soupeři 4:1 (Janda), však bylo vidět několik pozitivního a nadějných pasáží vstříc blížící se sezóně. Po vyrovnaném prvním poločase, kdy jsme domácím byli vyrovnaným soupeřem se v druhém poločase projevila únava ze třídenního soustředění a domací v druhém poločase převzali otěže zápasu a zaslouženě zvítězili.
Sestava: Cimbálník- Peřina, Halouzka, Gryc, Škára, Kozumplík, Nepožitek, Skoumal, Brodecký, Pospíšil, Janda (Bílý, Hanus, Plšek, Morkus M.)

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful