Single Blog Title

This is a single blog caption

SHRNUTÍ PŘÍPRAVNÉHO OBDOBÍ

Včerejším pohárovým utkáním bylo zakončeno přípravné období „A“ týmu. Ve 4 přípravných utkáních tým nenašel přemožitele a nastřílel 16 branek.

1. Přátelské utkaní: FCK 4:0 (1:0) Slovan Brno

“A” mužstvo si v zápase hraném v Čebíně poradilo s týmem Slovanu Brno 4:0. Průběh utkání byl zcela v režii našich borců a jen neklid v koncovce způsobil to, že utkání neskončilo větším rozdílem.

Branky: 2x Obůrka, Šťastný, Jedlička.

2. Přátelské utkaní: FCK 2:1 (1:0) SK Líšeň „B“

Ve vyrovnaném utkání šel náš tým v prvním poločase do vedení, které se povedlo v půlce druhého poločasu po rychlé akci navýšit. Soupeř nakonec snížil minutu před konce na konečných 2:1.

Branky: Obůrka, Šťastný.

3. Přátelské utkaní: TJ Želešice 1:9 (0:5) FCK

Naši borci tentokrát skvěle vstoupili do utkání, když už v 10. minutě vedli 2:0. Do poločasu se po pohledných akcích povedlo výsledek ještě navýšit o další tři branky. Po změně stran probíhalo utkání obdobným stylem, domácí se soustředili především na pozornou obranu a hosté kontrolovali hru a rychlými akcemi zlobili zadáky Želešic.
Branky: 4x Svoboda P., 2x Obůrka, Koreň, Motyčka
1. kolo Krajského poháru: Slovan Brno 0:1 (0:1) FCK
Na velice komplikovaném terénu se náš tým dostal brzy do vedení po brance Svobody. Zbytek poločasu se pak nesl ve znamení dobývání branky Slovanu. Po poločase se zápas zvrhl v soubojovou válku a k vidění, tak nebylo vidět moc šancí ani na jedné ze stran. Konečný stav 0:1.
Branka: Svoboda P.
Další zápas naše borce čéka 7. 8. od 10:15 proti Olympii Ráječko na Městském stadionu v Kuřimi. Těšíme se na vás v sobotu na značkách!

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful