Trenérské změny u mládeže FC Kuřim

Fotbalové jaro nám neúprosně ťuká na dveře tak mi dovolte , abych Vám představil určité změny v naší mládeží a co si od nich slibujeme.

Banbíny U7 – trenéři – Jakub Johaník , Michal Dvořáček a Hynek Vermouzek .
Tréninky – pondělí stadion Kuřim a středa ZŠ Jungmanova vždy od 16 30.

U našeho nejmenšího potěru došlo ke změně, když Ivoše Peřinu nahradil Kuba Johaník , kterému vypomáhají ochotní tatínci . Jelikož mám 3letého špunta a občas si jdeme také s většími fotbalisty zatrénovat musím říct, že nadšení všech v této kategorii je úžasné a mam z něj radost.

U8 – trenéři – Jiří Antoš, Roman Matoušek. – tréninky po – st 16 : 30 – 18 00 .

Zde zůstává vše ve starých kolejích.
Kluci teď dokonce začnou hrát první mimo soutěžní okresní ligu . Přeji jim mnoho úspěchů a hlavně zábavy .

U9 – trenéři- Petr Studený a Lukáš Šťastný . Tréninky po – st – 16 30 – 18 00 .

Kluci z mladší přípravky nám dělají jen a jen radost. Jednak poctivě trénují a hlavně je vidět, že je to baví. Mají radost že hry a s tím jsou s nimi i spojené nemalé úspěchy, kdy ve své kategorii patří mezi nejlepší v kraji. Budeme se postupně snažit zapojit třetí trénink v týdnu. A trošku klukům, zvýšit zátěž .

U10 a U11 – trenéři – Radim Podsedník , Jiří Josefi.
Tréninky – ut – čt – pa 16 30 – 18 00 .

U nejstarších kluků z přípravky vidím obrovský progres a chuť se nadále zlepšovat. Věřím , že na jaře ukážou co v nich je a budou nám všem dělat radost. Největší novinkou u této kategorie je založení druhého nesoutěžního týmu, kdy chceme, aby si zahráli opravdu všichni kluci a měli možnost být v maximálním herním vytížení.

Mladší žáci – Josef Obůrka ml a st. – Zdeněk Matoušek , . Po – st – čt – 16 30 – 18 00 .

V mladších žácích se začíná projevovat kvalitní práce trenérů. Kluci jako Víťa Čermák nebo Patrik Zapletal jsou velkým příslibem a pokud budou trenéry poslouchat a nadále na sobě makat mají nejen oni, ale všichni velkou šanci se fotbalově posunout . U mladších žáků mám obrovskou radost z návratu na trávníky a trenérskou výpomoc pana Oburky st. , který vychoval nejednoho fotbalistu do vyšších soutěží.

Starší žáci – Peřina Ivoš, Mikyska Jan – po – st – čt – pa od 17 00 – 18 30.

U starších žáků došlo k největší změně v posílení realizačního týmu o Ivoše Peřiny. Pro mě i kluky je ti obrovský impulz a možnost skvělého tréninkové procesu. Uvidíme jak se to výsledkově na jaře projeví.

Dorost – Radek Mlaskač, Milan Kotouček, Pavel Rumpík

Tréninky út- čt – pa od 17 30.

Když jsme se loni dozvěděli , ze končí pan Pitel, dlouho jsme hledali adekvátní náhradu. Nakonec si myslím, že se nám to víc než povedlo. Trenér Mlaskač je držitelem UEFA A profi licence , má za sebou působení u několika mládežnických výběru FC Zbrojovka Brno , kde mu rukama prošlo několik ligových hráčů a současných reprezentantů. Pevně věřím, že se mu podaří nakopnout dorost k lepším výkonům a najít v něm opět sílu vyhrávat.

Novinky a zajímavosti: v březnu se nám podařilo přilákat na týdenní stáž reprezentačního trenéra Albánie do patnácti let. Jeho tréninky a vnímání fotbalu pro nás bylo jistým zážitkem a myslím, že to byl pro kluky krásný zážitek.

Mnoho skvělých sportovních zážitků a snad se potkáme v Kuřimi na stadionu.

Jan Mikyska
Manažer mládeže FC Kuřim

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful