Vítězství A-mužstva proti Rousínovu

Kdo přišel o 10 minut později přišel o spoustu akce, když v 9. minutě svítilo na ukazateli skóre 2:1. Naši hráči vstoupili výborně do utkání a vstřelili dvě rychlé branky, na které ještě Rousínov dokázal dvěma brankama Zápotočného do poločasu zareagovat. Druhý poločas však patřil našemu týmu a díky třem vstřeleným brankám si náš tým připsal druhé sezóní vítězství.

Zápas: 5:2              Poločas: 2:2            Rozhodčí: Kocman – Kunický, Krbůšek             Počet diváků: 169

Střelci: 2. Morkus Matěj, 7. Obůrka Josef, 57. Šťastný Lukáš, 83. Skoumal Tomáš, 86. Nespěšný Jan – 9, 19. Zápotočný Ladislav

Kuřim: Svoboda – Macura, Kupský, Obůrka, Šťastný (86. Halouzka), Nepožitek, Nespěšný, Sedlák (70. Skoumal), Hájek, Pitel, Morkus M. (83 Brodecký)

Rousínov: Řepka – Líznar, Žoček, Horváth, Legner (80. Janáček), Novotný, Táborský, Zápotočný, Honek, Rozehnal, Bošek (73. Davitashvili)