Novinky

ZÁPAS SEZÓNY SKONČIL NEROZHODNĚ!

Zápas sezóny před více než 500 diváky vítěze nenašel!
Aktivita domácích borců vyústila hned v 5. minutě ve stoprocentní šanci Vlčka, který se ocitl sám uvnitř pokutového území, z bezprostřední blízkosti však branku hostů přestřelil. Na druhé straně hosté využili hned svoji první příležitost, po rychlém protiútoku se prosadil Burčík, 0:1. Netrvalo to dlouho a bylo srovnáno! Křídelní akci zakončil Denis Koreň střelou k tyči, 1:1! Zbytek poločasu se hrálo hlavně mezi šestnáctkami, z řady akcí vyčnívala pouze střela Šťastného nad.
Velice vyrovnaný byl také druhý poločas. Z něj stojí za zmínku střela Bednáře nad a hlavička Motyčky, kterou na brankové čáře vykopl obránce hostů!
Sestava Kuřimi: Lošťák – Halouzka, Bárta, Pitel, Pospíšil – Svoboda P., Koreň, Šťastný – Motyčka, Vlček F., Obůrka (C) (80’ Cebák)
Moc si vážíme vaší přízně a těšíme se u dalších domácích zápasů!

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful