BENFIKA ⚽ | JE TO TAM! POHÁR JE NÁŠ A SLAVÍME FAMÓZNÍ DOUBLE! 🏆🥇🔵⚪️

Fantazie! Naše mistrovská juniorkato dokázala! V dnešním finále Okresního poháru Brno-venkov v Rosicích kluci zvítězili jasně 5:0 a zvedají nad hlavu další trofej! 🚀🏆🥇

Pět vstřelených branek, pod které se podepsalo pět různých střelců, a k tomu udržené čisté konto – takové je finálové vysvědčení našeho B-týmu. Skóre otevřel v 15. minutě z penalty Sláma a ještě do poločasu se trefili Dvořáček s Čížkem. Ve druhé půli pak výsledek na konečných 5:0 uzavřeli Deufner a Doležel.

Kluci tak k triumfu a vytouženému postupu z 8. ligy přidávají i vítězství v poháru a kompletují snový sezónní DOUBLE! 🍾🥳
Děkujeme všem fanouškům za podporu, nesmírně si toho vážíme! 🙌

#fck #fckurim #benfika #double #mistri

Přejít nahoru