BENFIKA | ČERSTVÍ ŠAMPIONI JEDOU DO PŘÍSNOTIC! 🔵⚪️

Naše mistrovská rezerva má za sebou naprosto snový týden, který po zisku Okresního poháru korunovala fantastickým doublem. Soutěžní ročník ale ještě není u konce a kluci si jdou závěrečná kola ligy užít s naprosto čistou hlavou a mistrovskou formou v zádech! 🚀

V dalším kole nás čeká venkovní duel na hřišti Přísnotic. Pikantní na tomto víkendu je, že kluci vyběhnou na trávník v naprosto stejný čas jako náš A-tým v Chotěboři. Čeká nás tak napínavá fotbalová sobota na dvou frontách zároveň! ⚔️

Fanoušci, pokud se nevydáte s áčkem na dlouhý výjezd na Vysočinu, udělejte si cestu do Přísnotic a přijďte podpořit naše čerstvé držitele doublu.  🙌⚽️

🗓 Sobota 30. 5. 2026
🕔 17:00
📍 Přísnotice
Společně za dalším vítězstvím! 🔵⚪️💪

#fck #fckurim #benfika 

Přejít nahoru