BENFIKA | RYCHLÉ VEDENÍ NA VÝHRU NESTAČILO, Z PŘÍSNOTIC VEZEME BOD.

Bodovou ztrátu hlásí po víkendu i naše mistrovská juniorka. Čerství držitelé doublu nedokázali na hřišti Přísnotic dotáhnout zápas do vítězného konce a po remíze 1:1 se tak body tentokrát dělí.

Do utkání jsme přitom vstoupili naprosto snově! Už ve 2. minutě nás poslal do rychlého vedení Valášek a vypadalo to na další povedené odpoledne. Bohužel se nám ale na tuto brzkou trefu nepodařilo navázat, nedokázali jsme přidat uklidňující druhou branku. Domácí tak stále zůstávali ve hře a v 62. minutě se jim podařilo najít odpověď, když na konečných 1:1 srovnal Kolíšek.

Děkujeme všem, kteří nás přijeli do Přísnotic podpořit! 🙌
#fck #fckurim #benfika

Přejít nahoru