BENFIKA | V NEDĚLI VALÍME DO MODŘIC!

Naše mistrovská juniorka se pomalu loučí se snovou sezónou 2025/26. V předposledním soutěžním kole nás čeká venkovní výjezd, tentokrát se představíme na hřišti celku MFK Modřice.

I když už máme titul z 8. ligy i Okresní pohár bezpečně v kapse, rozhodně nehodláme závěr ročníku jakkoliv vypouštět. Na trávník vyběhneme s naprosto čistou hlavou, ale s jasným cílem – užít si konec sezóny naplno, předvést náš fotbal a přivézt domů další tři body! 🚀

Přijeďte si udělat nedělní odpolední výlet a podpořit nás v předposledním zápase této zlaté sezóny. Budeme se těšit! 🙌

🗓 Neděle 7. 6. 2026
🕔 17:00
📍 Modřice

#fck #fckurim #benfika

Přejít nahoru