FCK 1 -3 SLOVÁCKO

MUŽI🏆| Kuřimáci dlouho vzdorovali favoritovi, do dalšího kola však jde Slovácko.
Slovácko nastavilo od začátku ostré tempo, které hlavně v úvodu našim fotbalistům příliš nechutnalo. Do vedení se hosté dostali po rychlé křídelní akci, na jejímž konci byl pohotový brazilec Azevedo, 0:1. V zápětí se do první příležistosti dostal domácí stoper Pluháček, ale jeho hlavička se mezi tři tyče nevlezla. Fotbalisté z Uherského Hradiště reagovali dvojicí velkých šancí. Nejprve po střele Kima dorážel Juroška, branku však netrefil, později Reinberk málem přelomil břevno Veselého branky po centru ze strany.
Vstup do druhé půle se našim borcům vydařil. Povedlo se vymanit z tlaku první půle a hrozit také na druhé straně hřiště. Vyrovnání přišlo z hlavy kapitána Víti Bárty, kterému na hlavu míč posadil ukázkově Adam Rolinek, 1:1. Kuřimací drželi vyrovnané skóre do 70. Minuty, kdy se po krásné kombinační akci prosadil Kozák, 1:2. V závěru se Kuřimáci snažili o vyrovnání, dostati se do zajímavých prostorů, ale vyrovnání to nepřineslo. Naopak na druhé straně potvrdil postup do dalšího kola druhým gólem Kozák.
Děkujeme všem divákům za atmosféru, kterou jste vytvořili, a doufáme, že jste si tento den užili minimálně jako my! 💙🤍 #fck #fckurim

Přejít nahoru