KAPPA CUP| U13 „B“ na KAPPA CUPU

Ve čtvrtek 1. května jsme se zúčastnili druhého ročníku KAPPA CUPU v Rajhradicích. Turnaj byl velmi dobře zorganizovaný a odehrával se v příjemném sportovním areálu. Naši hráči z kategorie U13 B předvedli po celý den výborné výkony a po dramatickém finále celý turnaj vyhráli.

V základní skupině jsme odehráli tři utkání, ve kterých jsme potvrdili svou kvalitu. Vysoká výhra proti SK Cézava (6:0) nastavila správný tón pro zbytek turnaje. S Vojkovicemi (4:1) jsme se sice rozjížděli pomaleji, ale postupně jsme se dostali do tempa. V posledním zápase skupiny proti Moravské Slavii (5:1) jsme dominovali a ukázali kvalitní kombinaci i přechod do útoku.

Čtvrtfinále s Medlovem (2:1) bylo herně nejslabší – po obědové pauze jsme ztratili tempo, dělali zbytečné chyby a soupeř se dostával do šancí. I přesto jsme dokázali zápas zvládnout a postoupit do semifinále.

V semifinále proti Dolním Kounicím (5:1) jsme předvedli zlepšený výkon. Po vyrovnané první půli jsme ve druhé části soupeře přehráli a zajistili si účast ve finále.

Finálové utkání se Spartou Brno (2:2, na penalty 10:9) bylo hodné svého jména – vyrovnaný a napínavý zápas, ve kterém jsme ukázali týmovou soudržnost, psychickou odolnost a bojovnost. Po vyrovnání z krásné standardky poslal zápas do penalt famózní trefou Tom Holas. Penaltový rozstřel trval neuvěřitelných 14 sérií a skončil naší výhrou.

Kluci na hřišti nechali všechno. Za předvedený výkon, přístup a bojovnost si zaslouží obrovské uznání. Vítězství na KAPPA CUPU je odměnou za jejich práci a nasazení.

 

Přejít nahoru