MUŽI

DOMÁCÍ VÝHRA NAD DOSTOU!

Muži zvládli šlágr kola s Dostou Bystrc a i nadále se drží na čele KP JmKFS! ✊🏻
Začátek zápasu přinesl hned úvodní šanci našich borců. Martin Malý z bezprostřední blízkosti nastřelil tyč. Tempo zápasu nebylo nijak zběsilé, což se změnilo v 35. minutě. Druhou žlutou kartu v zápase viděl hostující Pokorný. V závěrečné desetiminutovce první půle měli Kuřimáci 4-5 velkých šancí a tu poslední proměnil po přiklepnutí Petříka Petr Musil, zaznamenal tak už 5. gól v 3. odehraném zápase, 1:0.
V druhé půli byli i díky početní výhodě častěji na míči Kuřimáci. Komplikace však přišla v minutě 58., kdy se nechal zbytečně vyloučit Adam Rolinek a dohrávalo se tak na obou stranách v deseti. Pojišťovací branka přišla po ose Motyčka – Svoboda, kdy druhý jmenovaný využil krásné průnikové přihrávky a následně uklidnil míč pod břevno, 2:0. V závěru zápasu ještě mohl rozdíl ve skóre nárůst, ale žádnou střeleckou pozici už se nepodařilo využít.

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful